دندانپزشکی


دراین واحد انواع خدمات ترمیمی,جراحی, اعمال زیبایی شامل سفید کردن دندانها و بلیچینگ و همچنین خدمات دندانپزشکی اطفال :بالیکتومی و بالیوتومی (عصب کشی ),فلورایدتراپی (فیشورسیلنت) و ... با استفاده از دانش نوین و به روز دندانپزشکی در کنار ارائه خدمات در محیطی آرام و بهداشتی، همراه با رعایت کامل تمامی اصول و استانداردها کنترل عفونت و استریلیزاسیون، آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم است.
در این کلینیک تمامی خدمات دندانپزشکی توسط پزشکان و جراحان متخصص و حاذق و با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن انجام می شود.

همکاران دندانپزشک ما از بهترین فارغ التحصیلان کشور می باشند، که با توان علمی بالا و پراتیک فوق العاده بهترین راهنمایی و بهترین درمان را به شما ارائه می دهند و موفقیت درمان 100% بوده است، گروه پیراپزشکی ما شامل اطلاعات، پذیرش، بایگان اسناد پزشکی، پرستاران، دستیاران کمک دندانپزشک و خدمات در هر لحظه آماده کمک به بیماران می باشند تا آرامش کامل در طی حضور در درمانگاه را داشته باشید.

 

همچنین شما بسیار خشنود و راضی خواهید شد وقتی متوجه می شوید که کارکنان ما در درمانگاه دندان پزشکی قاسم ابن الحسن افرادی بسیار مجرب و با دانش هستند که همگی متعهد به ادامه کسب علم و تجربه برای ارائه بهترین سرویس ها به شما می باشند.

 

ما به شما بیشتر از آنچه شما می خواهید خدمات دندان پزشکی ارائه می کنیم، بهترین نوع مراقبت های دندانی که شما شایسته آن هستید این خدمات شامل:
مجهز به یونیت های حرفه ای(ریتر آلمان)
ترمیمی و زیبایی با کامپوزیت ونیر آلمان و لمینت فیسینگ
اصلاح طرح لبخند با روکشهای تمام سرامیک
سفید کردن دندانها(بلیچینگ)
درمان ریشه با سیستم روتاری و دستگاه اپکس فایندر
بستن فواصل بین دندانها دیاستم و مرتب سازی دندانها در یک جلسه
ساخت تخصصی انواع دندانهای مصنوعی و متحرک (سخت و ژله ای)
اطفال بدون بیهوشی (جلوگیری از پوسیدگی دندان کودکان) فیشور سیلندر
فلوراید تراپی، اصلاح  بدشکلی و بدرنگی دندانها
جرم گیری و بروساژ جهت رفع رنگدانه های سطحی
ارتودنسی تخصصی زیر نظر متخصصین هیئت علمی دانشگاه
در ضمن مواد مصرفی با کیفیت بسیار بالایی برای درمان در اختیار بیماران قرار می گیرد. مواد مصرفی بی کیفیت باعث ریختگی سریع دندان و پوسیدگی می شود.

 

 

یادآور میشود درمانگاه قاسم ابن الحسن واقع در جنب شمال اتوبان امام علی در خیابان شهید محلاتی  آماده ارائه خدمات دندان پزشکی به هموطنان گرامی می باشد.
شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ساعات حضور این متخصصین می توانند
با شماره 33067600  داخلی 103و 129 تماس بگیرند.