قوانین و مقررات


« بـه نـام خـدا »
قوانین و مقررات : 
شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع)

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) به دقت ملاحظه فرمائید. 

ورود کاربران به وب سایت درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خدمات ارائه شده توسط درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات درمانگاه است. توجه داشته باشید که ثبت نوبت نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین درمانگاه از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی :
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه  های درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقبا" کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و          سرویس های درمانگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به استفاده از خدمات درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی 
هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات درمانگاه استفاده می کنید، و یا به درمانگاه ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که درمانگاه به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد. 

سیاست های رعایت حریم شخصی
درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده         می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند و درمانگاه متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت درمانگاه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید. در صورت استفاده از هر یک از خدمات درمانگاه کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربـران است. تنها مرجع رسمـی مورد تائیـد ما بـرای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایــت یعنی http://darmangaheghasem.ir/ است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی وتائید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) هیچگونه سایت اینترنتی با آدرس غیر http://darmangaheghasem.ir/. و همچنین، هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون تلگرام و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه ثبت نوبت ها در طول روزهای کاری و اولین روزپس از تعطیلات پردازش می شوند. درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان نوبت دهی می دهد. کلیه نوبت های ثبت شده در سایت درمانگاه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند. در صورتی که ظرفیت پذیرش بیمار در درمانگاه به پایان برسد، بیمار می تواند نوبت دیگری جایگزین و یا برای جلسه آینده رزرو نماید. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی مانند اتمام ظرفیت ها مبلغ پرداخت شده بشرح ذیل به بیمار عودت داده می شود : 

  1. در صورت عدم حضور پزشک بدلیل درمان بیماران اورژانسی در بیمارستان در تاریخ تعیین شده کل مبلغ
  2. در صورت انصراف خود بیمار یک روز قبل از تاریخ ویزیت پزشک کل مبلغ
  3. در صورت انصراف بیمار در روز ویزیت پزشک با کسر مبلغ 50% مبلغ پرداختی عودت داده شود.
  4. ظرفیت ویزیت جهت کلیه کلینیکها تا 7 صبح همانروز می باشد.   

حق قطع نوبت دهی و ارائه خدمات به هر دلیلی مانند اتمام ظرفیت بدون اطلاع قبلی، برای درمانگاه محفوظ است. کاربران باید اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، ارائه نوبت به کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین لازم است بیماران هنگام ثبت نوبت، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند. 

قـوه قهریـه 

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قوه قهریه، درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن الحسن (ع) هیچگونه مسئولیتی ندارد. درمانگاه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفا" در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید./ع